خدمات
زیر مجموعه ها
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 535181
 بازدید امروز : 243
 کل بازدید : 2186032
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/2813
اخبار > دوره های آموزشی تخصصی اجرا شده در سال 96 توسط شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت


  چاپ        ارسال به دوست

دوره های آموزشی تخصصی اجرا شده در سال 96 توسط شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت

دوره آموزشی مدیریت پروژه (PMBOK):  با توجه به اهمیت و ضرورت آشنایی مجریان ، مدیران و روسای واحدهای ستادی مرتبط با حوزه های فعالیت های طرح ها و پروژه ها با ا ستاندارد PMBOK و لزوم بکارگیری آن در مراحل مختلف اجرایی پروژه ، خصوصاً نظارت برحسن انجام فعالیت پیمانکاران ، دوره مذکور در دي و بهمن سال 96  برنامه ریزی و اجرا گردید و در پایان به نفراتی که با موفقیت دوره را طی نمودند گواهینامه مورد تاييد PMI نیز ارائه گردید.

باتوجه به اهميت  شاخص هاي عمومي بهره وري، دوره محاسبه شاخص هاي عمومي بهره وري  به صورت کارگاه عملی و با هدف تعیین شاخص های عمومی بهره وری شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران ، با همکاری و حضور مسئولین و کارشناسان بخش بهره وری مهندسی و ساختار پالایش و پخش و همچنین روسا و کارشناسان مدیریت های مالی ، برنامه ریزی و کنترل و اداری و آموزش و نیز امور پیمانها و برآوردهای مهندسی شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران در آبان و آذر 96  برگزار گردید.

با عنایت به تغییرات متعدد در مقررات مالیات بر ارزش افزوده و مواد 169 و 169 مکرر مالیات های مستقیم و ضرورت و اهمیت آشنایی همکاران بخش های مختلف ، دوره  مقررات ماليات بر ارزش افزوده در آذر ماه سال 96 برگزار گردید.

در راستای استقرار و پیاده سازی نظام مدیریت دانش در شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران دوره مستند سازی مدیریت دانش ویژه مدیران ، مجریان و روسای واحدهای ستادی  در دي ماه 96 برگزار گردید.

با عنایت به اهمیت نحوه طراحی پی های تجهیزات صنعتی ، دوره آموزشی طراحی پی های تجهیزات صنعتی توسط یکی از متخصصین ، مسلط به آخرین استانداردهای مربوطه در آذر و دي ماه 96 برگزار گردید.

با توجه به  نوع فعالیت شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران به عنوان یک شرکت پروژه مدار و اهمیت آشنايي با آخرین قوا نین و مقررات مناقصات ، دوره تهيه تنظيم اسناد مناقصه توسط یکی از مجرب ترین مدرسین مربوطه در آذر ماه 96  برگزار گردید.

با توجه به تاکیدات کمیته ارتقاء سلامت اداری و همچنین حراست شرکت ملی پالایش و پخش ، دوره آموزشی ارتقاء سلامت اداری توسط یکی از اساتید مجرب و مورد تایید پالایش و پخش در اسفند ماه 96  برگزار گردید.


٠٨:٠٤ - يکشنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ١١٠٦٥    /    تعداد نمایش : ٤٢٣