خدمات
زیر مجموعه ها
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 519596
 بازدید امروز : 436
 کل بازدید : 2080388
 بازدیدکنندگان آنلاين : 7
 زمان بازدید : 0/3125
اخبار > افزایش بهره‌وری سازماني با نیروی انسانی موثر


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرتوسعه منابع انسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران،

افزایش بهره‌وری سازماني با نیروی انسانی موثر

حسن نصراصفهانی مدیرتوسعه منابع انسانی شرکت ملی پالایش‌و پخش فرآورده‌های نفتی، در روز بهره‌وری و بهینه‌سازی مصرف با تاکید بر نهادینه شدن بهره‌وری وبازگشت به خود، نقش نیروی انسانی را در افزایش بهره‌وری سازماني موثر دانست و افزود: دراين رابطه هر فرد باید از خودش شروع کند. نیروی انسانی موثر  بهره‌وری را با تغییر روش‌ها و بکارگیری طرح‌های نو افزايش و روند فرآیندها در سازمان را کوتاه‌تر مینمايد.

نصراصفهانی لازمه رسیدن به موفقيت در زمینه بهره‌وری را علاوه بر ویژگی‌های شخصیتی هر فرد، ريسك پذیری همراه با دوراندیشی برشمرد و تصریح نمود: اعتقاد به اینکه همه باهم و در کنار هم باید کار را پیشبرد، نتیجه تعامل و تعادل در سازمان است.

وی با اشاره به عنوان سازماني  اداره بهره‌وری، تحول اداری وکارآفرینی گفت: این سه واژه مسوولیت واحد بهره‌وری را سنگین‌تر می‌کند. برای اجرای نقشه راه اصلاح نظام اداری، سیاست‌های نظام اداری وايجاد تحول در آن باید تلاش بیشتری انجام شود.

به گفته وی: انتخاب شاخص‌های درست و رابطه منطقي  بین عملکرد و حقوق کارکنان، ایجاد فرصت‌های برابر برای پیشرفت و تأمين شغلی باعث ایجاد تعهد در کارکنان شده در نتیجه بهره‌وری را افزایش می دهد.

در ادامه جلسه حسن جلیلوند رئيس اداره بهره‌وری، تحول اداری وکارآفرینی شرکت ملی پالایش‌وپخش نيز با اشاره به جایگاه خاص بهره‌وری به خصوص در دوران پساتحریم گفت: برای رسیدن و حرکت به سمت اقتصاد مقاومتی باید بهره وری را افزایش دهیم، درغیر این صورت رسیدن به اقتصاد مقاومتی بسيار مشكل خواهد بود. وي افزود : مااگر بخواهيم براي خود دربرابر تحريم‌ها مصونيت ايجاد كنيم بايد درجهت افزايش بهره‌وري تلاش نماييم.

 


١٠:٥٧ - يکشنبه ١٦ خرداد ١٣٩٥    /    شماره : ١٠٢٩٠    /    تعداد نمایش : ١٢٥٥