خدمات
زیر مجموعه ها
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 21040
 بازدید امروز : 565
 کل بازدید : 2212133
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/2969
اخبار > انتصاب رئیس بررسی طرحها، روشها و هماهنگی مقررات اداری


  چاپ        ارسال به دوست

انتصاب رئیس بررسی طرحها، روشها و هماهنگی مقررات اداری

حسن نصر اصفهانی، مدير توسعه منابع انساني شركت ملي پالايش و پخش در حكمي مهری مومنی را به سمت رئیس بررسی طرحها، روشها و هماهنگی مقررات اداری منصوب كرد. در متن اين حكم آمده است:

سرکار خانم مهری مومنی

با سلام،

نظر به مراتب تخصص و تجارب ارزنده و مفید جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان "رئیس بررسی طرحها، روشها و هماهنگی مقررات اداری" منصوب می شوید.

امید است، با توکل به خداوند منان و بهره گیری از نظرات همکاران محترم، در اداره و راهبردی مطلوب و موثر وظایف و مسئولیتهای سازمانی محوله موفق باشید.

بررسی طرحها و روشهای مقرراتی، تفسیر و تبیین مقررات و ضوابط موضوعه برای واحدهای اجرایی، ارائه پیشنهاد به منظور بازآرایی نظام جبران خدمات کارکنان، اتخاذ تدابیر لازم جهت وحدت رویه و عمل یکسان در سطح شرکت برای مقررات ابلاغی و اطلاع رسانی دستورالعمل ها و ضوابط جدید از اهم وظایف سرکار عالی می باشد که این مهم با اخذ نظرات و پیشنهادات کارشناسی همکاران محترم شاغل در شرکت و همفکری و خرد جمعی محقق خواهد گردید.

فرصت را مغتنم شمرده و از خدمات ارزنده جناب آقای فهیمی تبار در زمان تصدی سمت مذکور قدردانی می نمایم و برای ایشان در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت دارم.


١١:٤٣ - چهارشنبه ٤ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ١٠٩٨٥    /    تعداد نمایش : ٧٧١